Interesse om ons bestuur te vervoegen en je in te zetten voor onze fanfare? Neem vlug contact op met onze voorzitter. Ook losse medewerkers kunnen zich steeds melden.

Naam E-mail
Voorzitter Ilse Verdickt, Grimbergsesteenweg 137 in Eppegem
(0495 83 37 05)
ilse.verdickt@telenet.be
Ondervoorzitter Marc Dewinter, Brouwershof 16 in Eppegem (0472 78 06 72) dewintermarc1@telenet.be
Secretaris Rony Sanchez, Leiweg 32 in Eppegem (015 61 64 93) rony.sanchez@telenet.be
Kassier Johan Huyghe huyghe.johan@gmail.com
Hulpsecretaris Rudi Goovaerts rudi.goovaerts@skynet.be
Bestuurslid Paul Cox paul.cox2@telenet.be
Bestuurslid Linda Puyenbroeck linda.puyenbroeck@telenet.be
Bestuurslid Bernard Meeus bernard.meeus@telenet.be
Bestuurslid Erica Sedda ericasedda97@gmail.com
Bestuurslid Nicola Sedda nicola.s94@hotmail.com
Bestuurslid Pieterjan Ceuppens pieterjan.ceuppens@gmail.com